Araç Kaplama
Araç Kaplama

Araç Kaplama / Araç Giydirme

Araç kaplama / araç giydirme hizmetimiz, araç kaplama / araç giydirme hakkında detaylı bilgiler.

img

Araç giydirme veya diğer adıyla araç kaplama, araçların üzerlerine yapılan kaplama işlemine verilen adıdır. Araç giydirme işlemi cast folyo olarak üretilen folyo cinsi ile kaplanabilmektedir. Cast folyo ile normal folyo arasındaki fark ürünün esnekliği, daha ince oluşu ve metal üzerinde daha iyi tutuculuğu olmasıdır.
Cast Folyo ürünü 0,11 ile 0,13 mikron kalınlıklar arasında üretilmektedir. Araç giydirme için kullanılan cast folyo ürünü pvc’dir. Bu ürün sıcak soğuk etkenlerinede bağlı olarak esneklik, tutuculuk ve dayanıklılığını etkilemektedir.

Araç Giydirme Çeşitleri

3 farklı araç giydirme modeli mevcuttur. Bölgesel, Quadro ve Renk değişim.

Bölgesel Giydirme

Quadro Giydirme

Renk Değişim

Yukarıda bulunan örneklerde de göründüğü gibi araç giydirme çeşitleri mevcuttur.

Bölgesel araç kaplama, aracın belirli bir kısmının kaplanma işlemidir.

Quadro araç giydirme, aracın görünen tüm alanlarının kaplanma işlemidir.

Renk değişim araç giydirme aracın belirlenen renklerde kaplama işlemidir.

Araç Giydirme Kademeleri, Nasıl İlerlenir?

Fotoğraf Çekimi

Ölçü Alımı

Uygulama / Sunum

Kreads.com Meridyen Ajans Projesidir.

1-) Fotoğraf Çekimi

Araç giydirme yapılacak olan arabanın öncelikle düzgün bir şekilde fotoğrafı çekilir. Düzgün açılardan çekilmediği takdirde yapılan tasarımlar araç üzerinde gösterilirken tasarımlarda kaymalar, görüntü bozuklukları oluşabilmektedir.

2-) Ölçü Alımı

Aracın detay ölçüleri, yükseklikleri ölçülerek not alınması gerekmektedir.

3-) Uygulama / Sunum

Çekilen aracın fotoğrafları dahilinde istenilen tasarımlar yapılarak aracın giydirilmiş hali sunulmaktadır. Sunulan görselin aynısı araç giydirme işlemiyle tamamlanmaktadır.

Neden Aracımı Kaplatmalıyım?

Araç kaplamanın bir çok faydası bulunmaktadır.

– Aracınızın boyasını dış etkenlere karşı korur (darbeler hariç)
– Görüntü olarak firmanıza kurumsallık katar.
– Aracınız kaplı kaldığı sürece maliyetsiz bir şekilde reklamınız sizinle birlikte dolaşır. Bu sizin satın alabileceğiniz en uygun yollu reklam tanıtımıdır.
Bir grafik ile sizlere bunu açıklayalım ;

Yukarıdaki grafikte de belirttiğimiz üzere 2,000 tl gibi bir rakam harcanarak yapılabilecek reklam potansiyelinde en yüksek rağbet, dönüşüm alabileceğiniz reklam ve tanıtım alanı araç kaplama işlemi ile gerçekleşmektedir.
2,000₺ harcayarak kaplatılacak olan araç ile 1,000,000 dan fazla insana ulaşabiliyorken, en yakın rakibi radyo ile 150,000 civarında insana ulaşabilmektesiniz.
Üstelik aracınız nereye giderse reklamınız oraya ulaşıyor olacaktır. Siparişlerinizi ve bilinirliğinizi arttıracaktır. Bir çok faydasını göreceğiniz, kurumsallığınızı arttıracağın bir reklam yatırımı olacaktır.

Neden Aracımı Sizde Kaplatmalıyım?

1-) Tecrübe
Her yıl yaklaşık 100 ~ 150 araç kaplamaktayız. 15 Yıllık deneyimi ile ustalarımız ile İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine, kurumsal firmaların araç kaplama işlemlerini yapmaktayız.

2-) Yerinde uygulama
Siz nerede olursanız olun, sizin yerinize gelinerek sizlerin uygun zamanlarında hava şartları uygun olduğu takdirde sizleri yormadan açık havada giydirmelerini yapmaktayız.
3-) Grafik Desteği
Sizlere grafik tasarım desteği, istek doğrultusunda grafik tasarımlarını yapıyor araçlarınızın olması gerektiği, kurumsal bütünlüğünüze uygun şekilde düzenlemelerini yapıyoruz.

4-) Sunum
Profesyonel bir şekilde aracınızın giydirilmiş halini dijital ortamda sunuyoruz. Aracınız aynı giydirilmiş şekilde gösteriyor, gösterdiğimiz gibi uyguluyoruz.

5-) Kalite
2880 Dpi dijital baskı makinesi ile pürüssüz baskılar yapıyor, doğru renklerde canlı, parlak görüntüler sağlıyoruz. 1. seri hava kanallı cast folyo kullanılarak giydirme işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Aracınızı dijital ortamda nasıl gösterdiysek uygulanmış hali o.

Uygun fiyat garantisi.

Piyasa fiyatlarına göre uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Profesyonelliğin uygun hizmeti haline gelmiş olan giydirme işlemiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un her bölgesinde yapmış olduğumuz araçlar mevcuttur. Son 1,5 yılda yaklaşık 350 den fazla araç giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir. Çoğunlukla su firmalarının araçlarını gündelik hayatta görebilirsiniz.
Bir su firmasının ortalama her ilçede 15 – 20 tane bayisi bulunmaktadır. Her bölgede neredeyse her mahallede bir su firmasının aracını yapmış bulunmaktayız. Gerçek anlamda uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet ile yapmaya devam etmekteyiz.

Yapmış olduğumuz ürüne 1 YIL garanti vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz araç kaplamalardan bir kaçı

Vaillant Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Ayvaz Su Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Taşdelen Su Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Buzdağı Su Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Vodafone Özatalar Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Öz Mantı Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Taşdelen Su Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Buzdağı Su Araç Kaplama / Araç Giydirme

img

Vaillant Araç Kaplama / Araç Giydirme

img
img
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

X
Teklif Al