Duvar Kaplama

Duvar Kaplama

Duvar Kaplama Nedir ?

Özel tasarımlar veya desenlerde duvar kaplama yaptırmak ister misiniz? İstediğiniz desen, istediğiniz resim, istediğiniz tasarımlar ile kişiye özel olarak üretimi sağlanarak duvar kaplam işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Dekorasyon amaçlı duvar giydirme, reklam amaçlı duvar giydirme işleriniz için doğru adrestesiniz. 2880 Dpi eco solvent baskı makinemiz ile fotoğraf kalitesinde baskılar ile sizlere duvar kaplama hizmeti vermekteyiz. Duvar kaplamalar sizlerin isteği doğrultusunda seçmiş olduğunuz desen, görsel veya tasarımlar ile iç mekanlarınızda yepyeni bir görüntü sağlamaktadır. İstediğiniz ölçülerde sınır olmadan ister 3 metre, ister 30 metre olarak üretimi sizlerin zevkine, tasarımınıza göre hazırlanarak üretimi sağlanmaktadır.

Duvar kaplama işlemi nasıl gerçekleşir?

1-) Keşif,

Kaplatmak istediğiniz duvarlarınızı ekibimiz tarafından keşfi sağlanarak ölçü ve fotoğraf çekimi işlemi gerçekleştirilir.

2-) Tasarım

İstekleriniz doğrultusunda tasarımlar veya görseller hazırlanarak sizlerin onayına sunulmaktadır.

3-) Üretim

Keşif sonrası alınan ölçüler dahilinde istenilen görsel veya tasarımların baskı işlemi gerçekleştirilerek ürünler paketlenmektedir.

4-) Kaplama

Üretimi yapılan tasarım veya görseller istenilen alanlara duvar kaplama işlemi gerçekleştirilerek ürün hizmeti yerine getirilir.

Duvar kaplama işi dijital baskı hizmeti olarak geçmektedir.

Dijital baskı hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı alttaki dijital baskı butonuna tıklayarak ziyaret inceleyebilirsiniz.

WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al