İnteraktif Medya
İnteraktif Medya

İnteraktif Medya

İnteraktif medya hizmetimiz, interaktif hakkında detaylı bilgiler

img

Genel Açıklama

İnteraktif Medya Nedir?

Nedir bu interaktif medya? İnteraktif medya yeni dönemde popüler olarak sosyal medya platformlarında reklam ve tanıtımı insanlara televizyon gibi, radyo gibi fakat reklam girdiği için kanal değiştiremeyeceğiniz, bunları görmeden kullanamayacağınız alanlardır. Doğru terim bu değil, fakat gerçek olay bu. Neredeyse her birey gibi sosyal medya platformlarında bir hesabınız var ise sizlerinde gördüğü takip ettiği ilgi alanları, paylaşım platformlarında bulunan sosyal medya hesaplarındaki ticari ilişkiler interaktif medyanın birer ticaret alanlarıdır.
Bu yeni platformda ticari olaylar firmaların kendi sayfalarını daha kurumsal göstererek, reklamlar vererek rekabet ettiği, bilinirliğini arttırdığı bir reklam panoları haline gelmiştir. Biz interaktif medyada sizlere ne hizmet veriyoruz?

Instagram platformunda sizleri 17 milyona ulaşan kişiye reklamlarınızı paylaşıyoruz.

Instagram nedir sizlere özetle anlatalım ;

img

İnstagram Nedir?

• Instagram, Apple iOS, Android ve Windows Phone cihazlarında kullanılabilen ücretsiz bir fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır.
• İnsanlar fotoğraflarını veya videolarını hizmetimize yükleyip bunları takipçileriyle veya belirli arkadaş gruplarıyla paylaşabilirler. Aynı zamanda, arkadaşlarının Instagram’da paylaştığı gönderileri görüntüleyebilir, beğenebilir ve bunlara yorum yapabilirler.
• 13 yaş ve üzeri herkes bir e-posta adresi kaydederek ve bir kullanıcı adı seçerek hesap oluşturabilir.

Instagram'da takipçi sayısı neden arttırılmak istenir?

• Fenomen olmak,
• İnternetten ürün satmak,
• Reklam teklifi yapabilmek için

İşletme hesabı nedir?

– Instagram işletme hesabı, normal profillerden farklı olarak işletme sahiplerinin Instagram takipçileri ile daha hızlı temas kurmasını ve istatistikleri takip etmesini öngören yeni bir Instagram hesap türüdür.
– Özellikle de Instagram’da satış yapmak isteyen işletme sahiplerine, profil sayfalarına “iletişime geç” butonu ekleme özelliği sunması şu an için işletme hesaplarının en öne çıkan özelliği.
Avantajları
– En önemli avantajı keşfet’e girebilmektir.
– Keşfet bölümünü kısaca açıklamak gerekirse sayfanın takipçi sayısı gözetmeksizin daha fazla instagram kullanıcısına erişim sağlayabilmesidir.
– Diğer bir avantajı ise yaş ortalamasını göstermektedir.

İstatistikler

Ortalama 1,000,000 takipçi bulunan bir sayfada ürününüzü veya tanıtımınızı paylaştığımız takdirde 350,000 – 400,000 civarında kişi görüntülemektedir.

img

Takipçi sayısından hariç olarak instagram’da keşfet bölümüne düşen gönderilerde ortalama bu sayı 2 katına kadar çıkmaktadır.

Neden ve Nasıl?

Neden?

Tanıtmak istediğiniz, satmak istediğiniz ürünleri geniş platformlarda paylaşımını sağlayarak ürününüzü, tanıtımını insanlara ulaştırıyoruz. Yeni bir ürün çıkardığınız veya satışlarını arttırmak istediğinizde en uygun yoldan en fazla insana ulaşabilme kapasitesini sunuyoruz. Ürün reklamlarınızı isterseniz fotoğraflandırıyor, tasarlıyor ve sunuyoruz. Sizlere sadece gelen sipariş ve istekleri karşılamak kalıyor.

Nasıl?

Çeşitli instagram hesaplarından 1 milyon, 3 milyon gibi takipçisi bulunan sayfaların gönderilerinde ve sosyal medya fenomenlerinin ortaklığıyla ürünleri ister video ile, ister fotoğraf sunumu ile hazırlıyor, reklamını yapıyoruz.

Çalıştığımız bazı instagram fenomenleri

Naz Mila

Halil İbrahim Göker

Deniz Deliç

Sizlerde interaktif medya atılımı yaparak işlerinizi büyütebilir, yeni müşteriler yeni kazançlar elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

img
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al