Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kimiz? Misyonumuz, vizyonumuz.

img

Hakkımızda

Biz Kimiz?

2005 Yılında “Meridyen” olarak başlanılan bu yolda, 2005 yılından bu yana Kartal bölgesinde Meridyen Emlak olarak hizmet vermeye başlamıştır. Halen daha Meridyen Emlak olarak kartal bölgesinde kurumsal kiralamalar ile hizmet verilmeye devam etmektedir. Kartal bölgesinde banka, restaurant, kurumsal firmaların kiralamalarını yapmış, ticari olarak satış ve kiralamaları devam etmektedir.
Emlak Sayfamıza Gitmek İçin Tıklayınız

Firmamız 2012 yılında yaptığı atılım ile reklam işine girmiştir.

Reklam ve tanıtım olarak 2012 yılında grafik tasarım, web tasarım, interaktif medya olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2015 Yılında açık hava reklamcılığı, bayi konsept uygulamalar, araç giydirme, display ürünler hizmetleri vermeye başlayarak yoluna devam etmiştir.

2016 Yılında dijital baskı makinesi alarak, dijital baskı sektöründe kaliteli, pürüssüz, temiz bir baskı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Reklam masraf değil, ihtiyaçtır.

Misyon

Meridyen olarak, günden güne yatırımlarımızı ve hizmet ağımızı genişleterek firmaların ihtiyaçlarını kaliteli, uygun olarak sunmaktayız. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza yön vererek, firmanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Vizyon

Hizmet ağımızı eksiksiz bir hale getirip, firmanın reklam alanında A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını basılı medya, interaktif medya ve tanıtımlarını tam anlamıyla hem uygun, hem kaliteli halde ihtiyaçlarını karşılamaktır.

What i do

Hizmetlerimiz

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in anim id est laborum.

 • Dijital Baskı
 • Tabela
 • Reklam Giydirme
 • Araç Kaplama
 • Display Ürünler

Açık Hava Reklamcılığı

Açık hava reklamcılığı sektörün genel olarak açık alanda bulunan reklamlarını kapsayan bölümüdür. Tabelalar, görsel uygulamalar, kampanya afişleri, reklam panoları, sunum alanlarını kapsayan sektör bölümüdür. Açık hava reklamcılığı çok geniş bir kapsamda hizmet olan bir alanı kapsaması dahilinde firmamız, tabela, dijital baskı, araç giydirme, billboard kiralama, display stand ürünleri hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 • Seo
 • Sosyal Medya Desteği
 • Sosyal Medya Tanıtımı

İnteraktif Medya

Nedir bu interaktif medya? İnteraktif medya yeni dönemde popüler olarak sosyal medya platformlarında reklam ve tanıtımı insanlara televizyon gibi, radyo gibi fakat reklam girdiği için kanal değiştiremeyeceğiniz, bunları görmeden kullanamayacağınız alanlardır. Doğru terim bu değil, fakat gerçek olay bu. Neredeyse her birey gibi sosyal mecralarda bir hesabınız var ise sizlerinde gördüğü takip ettiği ilgi alanları, paylaşım platformlarında bulunan sosyal medya hesaplarındaki ticari ilişkiler interaktif medyanın birer ticari alanlarıdır. Bu yeni platformda ticari olaylar firmaların kendi sayfalarını daha kurumsal göstererek, reklamlar vererek rekabet ettiği, bilinirliğini arttırdığı bir reklam panoları haline gelmiştir. Biz interaktif medyada sizlere ne hizmet veriyoruz? Instagram platformunda sizleri 17 milyona ulaşan kişiye reklamlarınızı paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız. Seo, site optimazasyonu anlamına gelen sizleri google sıralamasında ilk sıralara çıkartmak, reklamlarınızı kontrol etmek, doğru reklamlar doğru noktalara ulaştırmak için çalışmalar yapıyoruz.    

 • Katalog
 • Broşür / El ilanı
 • Kutu
 • Karton Poşet
 • Kartvizit

Matbaa

Basılı Medya Matbaa genel itibari ile kağıt üzerine işlenen boyanın görsellik haline gelmesiyle oluşan ürünün işlendiği alandır. Gazete, dergi, standart ürünler ve bir çok kurumsal ürünlerin çıktığı alandır. Matbaa sektörü geniş bir sektörü kapsamaktadır. Her firmanın matbaa ile işi olması kaçınılmazdır. Faturasından kartvizitine, kataloğundan cepli dosyasına geniş bir skalada ihtiyaçları bulunmaktadır. Matbaa hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için matbaa sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Web Sitesi
 • E-Ticaret

Web Tasarım

Yepyeni, mobil uyumlu, modern ve şık bir web sitesi sahip olmak eskisi gibi hem çok pahalı, hemde çok zor değil. Yeni sistemler yeni altyapılar ile modern, şık ve güzel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Sizlere sunabileceğimiz yüzlerce temadan beğendiğiniz temayı seçerek sizlere şık ve modern bir web sitesi hazırlayabiliriz. Mobil uyumlu, seo alt yapısına uygun, responsive temalar ile sizlere web tasarım hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sormak istediğin bir şey mi var?

Neler Yaptık?

Neler Yaptık?

Portfolyo, yaptığımız çalışmalar

Açık hava reklamcılığı, matbaa, web tasarım, tabela, grafik tasarım gibi yaptığımız bir çok hizmetlerden çalışmalar bulunmaktadır.
Tüm portfolyoyu incelemek için Neler Yaptık? sayfasına tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İletişim

İletişim

İletişim Hattımız, adresimiz.

WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

  X
  Teklif Al