Tabela
Cam Giydirme – Buzdağı – Kartal – Meridyen Ajans

Cam Giydirme – Buzdağı – Kartal – Meridyen Ajans

Cam Giydirme Buzdağı

"Cam Giydirme " Buzdağı

Buzdağı Su firmasına yapmış olduğumuz cam giydirme işidir.

Cam giydirme işlemi firmanın kurumsal bütünlüğüne uygun olarak tasarımlar hazırlandıktan sonra 2880 dpi dijital baskı makinesinde epson kalitesiyle üretimi sağlanmıştır.

Kartal’da bulunan tasarım ofimiz ve atölyemizde üretimi sağlanarak müşteri isteği, kurumsal bütünlüğüne uygun olarak cam giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir..

Cam giydirme işlemi 140 mikron one way vision malzemesine baskısı yapılarak üretimi sağlanmış olup, firmanın isteği doğrultusunda cam giydirme Kartal ‘da üretimi sağlandıktan sonra bayinin adresine gidilerek cam giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

 

Cam giydirme işlemi nasıl gerçekleşmektedir?

Firma isteği doğrultusunda yapılacak olan yerin keşfi gerçekleştirilerek, istediği tasarımlar yapıldıktan sonra üretimi sağlanmaktadır. Üretimi sağlanan ürünler paketlenerek cam giydirme işleminin yapılacağı adresine gidilerek üretimi sağlanan ürünlerle giydirme işi yapılmaktadır.*

 

Cam giydirme işlemi hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı alttaki dijital baskı butonuna tıklayarak ziyaret inceleyebilirsiniz.

  • Proje Kategorisi : Dijital Baskı / Outdoor
  • Müşteri Buzdağı
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al