Tabela
Araç Giydirme Maltepe – Taşdelen Su – H100

Araç Giydirme Maltepe – Taşdelen Su – H100

Araç Giydirme Maltepe – Taşdelen Su - H100

Araç Giydirme Maltepe"Taşdelen Su - H100 "

Taşdelen su firmasına yapmış olduğumuz Hyundai H100 araç giydirme işidir.

Araç giydirme Maltepe’de gerçekleştirilmiş olup, 2880 dpi epson baskı ile yapılarak giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Kartal’da bulunan tasarım ofimiz ve atölyemizde üretimi sağlanarak müşteri isteği, kurumsal bütünlüğüne uygun olarak araç giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Araç giydirme standartları gereği ürünler cast folyo olarak üretimi sağlanıp, gerekli materyaller kullanılarak giydirme işlemi yapılmaktadır. Siz nerde olursanız olun aracın giydirme işlemi sizlerin ayağınıza kadar gelip, yerinde giydirme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Taşdelen Su firması için yapmış olduğumuz araç giydirme Maltepe ‘de bayinin bulunduğu bölgede gerçekleştirilmiştir.

 

Araç kaplama işlemleri ve araç kaplama hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı alttaki araç giydirme butonuna tıklayarak ziyaret inceleyebilirsiniz.

 

  • Proje Kategorisi : Dijital Baskı / Indoor
  • Müşteri :Taşdelen Su
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al