Araç Giydirme
Helke Süt – Araç Giydirme

Helke Süt – Araç Giydirme

Helke Süt - Araç Giydirme

Helke Süt"Araç Giydirme İşi"

Helke Süt firmasının araçlarının giydirme işidir.

Araç giydirme Sultanbeyli’de gerçekleştirilmiş olup, 1440 dpi gongzheng starfire baskı ile üretilerek giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Kartal’da bulunan tasarım ofimiz ve atölyemizde keşif, tasarım ve üretimi sağlanarak müşteri isteği, kurumsal bütünlüğüne uygun olarak araç giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Araç giydirme standartları gereği ürünler cast folyo olarak üretimi sağlanıp, gerekli materyaller kullanılarak tecrübeli ustalarımız tarafından giydirme işlemi yapılmaktadır.

Siz nerde olursanız olun aracın giydirme işlemi sizlerin ayağınıza kadar gelip, yerinde giydirme işlemi gerçekleştirmekteyiz. “Esas” firması için yapmış olduğumuz tır giydirme işlemi firmanın bulunduğu bölgede “Hadımköy” de gerçekleştirilmiştir.

Tüm marka ve modeller için özel tasarımlar hazırlanarak filo ve araçların giydirmeleri gerçekleştirilmektedir.

Fiat Doblo araç giydirme işlemi,

Fiat Ducato araç giydirme işlemi,

Ford Transit araç giydirme işlemi

Ford Connect araç giydirme İşlemi,

Kasalı Kamyonet araç giydirme işlemi,

Dacia Dokker araç giydirme işlemi

Araçlarının filo olarak giydirilme işlemi gerçekleştirilmiştir.

 

Araç giydirme işlemleri ve araç giydirme hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

  • Proje Kategorisi : Araç Kaplama / Outdoor
  • Müşteri : Helke Süt
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al