Araç Giydirme
İncatech Araç Giydirme

İncatech Araç Giydirme

Incatech - Araç Giydirme

Incatech"Araç Giydirme İşi"

Incatech firmasının araçlarının giydirme işidir.

Araç giydirme Şişli’de gerçekleştirilmiş olup, 1440 dpi gongzheng starfire baskı ile üretilerek giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Kartal’da bulunan tasarım ofimiz ve atölyemizde keşif, tasarım ve üretimi sağlanarak müşteri isteği, kurumsal bütünlüğüne uygun olarak araç giydirme işlemi gerçekleştirilmiştir.

Araç giydirme standartları gereği ürünler cast folyo olarak üretimi sağlanıp, gerekli materyaller kullanılarak tecrübeli ustalarımız tarafından giydirme işlemi yapılmaktadır.

Siz nerde olursanız olun aracın giydirme işlemi sizlerin ayağınıza kadar gelip, yerinde giydirme işlemi gerçekleştirmekteyiz. “Incatech” firması için yapmış olduğumuz tır giydirme işlemi firmanın bulunduğu bölgede “Hadımköy” de gerçekleştirilmiştir.

 

Araç giydirme işlemleri ve araç giydirme hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

  • Proje Kategorisi : Araç Kaplama / Outdoor
  • Müşteri : Helke Süt
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al