Dijital Baskı
Yer Folyo Giydirme

Yer Folyo Giydirme

Yer Folyo Giydirme

Yer Folyo Giydirme

Yer Folyo Giydirme Nedir?

Folyo baskı olarak üretilen ürünün üzerine korum atılarak yer zemini kaplama işlemidir.

Firmanızın logosu, tanıtımı veya reklamı yerde olsun ister misiniz? Daha dikkat çekici, gözden kaçıramayacağı bir reklam ve tanıtım ürünü.

 

Özel üretimi sağlanan dijital baskılar ile özel bir koruyucu kaplanarak ürünlerini mağaza içlerinde, ofislerinizin parkelerinde, fayanslarında kampanyalarınızı, logonuzu veya ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. İç mekan 2880 dpi kalitesinde dijital baskılar ve canlı renkler ile üretimi sağlanır. 90 mikron folyo baskılar ile özel kesimli (bas-kes) veya düz kesim olarak üretimi sağlanabilmektedir. Uzun ömürlü olması açısından 120 mikron floor graphic koruma atılarak 6 – 9 ay süresince üzerinde rahatlıkla gezinilebileceği bir reklama sahip olabilirsiniz.

 

Yer kaplama – Floor graphic folyo üretimi nasıl yapılır?

 

Firma, kişi isteği doğrultusunda tasarımlar yapılarak dijital baskı makinesinde üretimi sağlanarak, üretimi sağlanan ürünün üzerine floor graphic koruma kaplanır. Floor graphic kaplaması yapılan folyo ürünü firmanın istediği bölgelere kaplama yapılmaktadır.

 

Yer kaplama – Floor graphic folyo işi dijital baskı hizmeti olarak geçmektedir.

Dijital baskı hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı alttaki dijital baskı butonuna tıklayarak ziyaret inceleyebilirsiniz.

  • Proje Kategorisi : Dijital Baskı / Outdoor
  • Müşteri : Motion Sand
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

    X
    Teklif Al