Tabela / Stand
Tabela / Stand

Tabela / Stand

Tabela ve Stand Hizmetimiz

Genel Açıklama

Tabela Nedir?

Tabela: tahtadan, sactan ve benzeri ürünlerden yapılan, üzerinde belirtici, tanıtıcı bir yazı, sayı ya da resim bulunan levhadır.

Tabela, iş yerinizin sizi ilk görüntüyü ilk izlenimi sağlayacak dükkan dekorasyonunuzun parçasıdır. Hem estetik olması, hem görünür olması için tabelanın hem tasarımı, hem konumu hemde işçiliğinin özenli, görüntüsünün şık, tasarımının güzel olması gerekmektedir.

25 Yıllık deneyime sahip tabela ustalarımız ile sizlerin istekleri doğrultusunda tabela üretimi yapmaktayız. Tüm tabela ürünlerinde garantili ürünler kullanılarak yapmış olduğumuz tabela üretimlerine 2 YIL garanti vermekteyiz.

Ara Bilgi Al! 0216 387 00 61
WhatsApp Hattı 0546 430 90 90

Tabela Çeşitleri

Işıklı ve ışıksız olarak 2 ana başlık olarak belirtebileceğimiz tabela çeşitleri mevcuttur.

Aşağıda yapmış olduğumuz tabelala resimlerinden tabela çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf

Kompozit Zemin Oyma

Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Kutu Harf

Fileli Kutu Harf Tabela

Cephe Tabelası (Mesh)

Kayan Yazı

Işıklı Vinil Germe

Işıksız Vinil Germe

Yukarıda yapmış olduğumuz tabelalarda da gösterdiğimiz üzere tabela çeşitleri mevcuttur. İsteğe ve ihtiyaca göre işler projelendirilerek sizler için tabela üretimi yapılmaktadır.

Tabela Üretim Aşamaları

keşif

projelendirme

üretim

montaj

Projelendirme

Tabela üretiminde en önemli faktörlerden biri olan sunum, bitmiş halini sizlere 3D çizimler ile sunarak sizlerinde isteği doğrultusunda iyi bir üretim sağlanmaktadır.

Tabela sunumunu profesyonel olarak 3D çizimde gösterdiğimiz örnek çalışma “RETÜRK Proje gayrimenkul” firmasına yapmış olduğumuz tabela örneği;

Retürk Gayrimenkul Tabela Projelendirme Örneği -1

Retürk Gayrimenkul Tabela Projelendirme Örneği -2

Yukarıdaki örnekte görmüş olduğunuz gibi tabelanız montaj hali birebir sunum ile sizlere gösterilmektedir.

Bir diğer tabela projelendirme örneği ise henüz tadilattayken, restaurant bahçe bölümü üretiminde 3D olarak projelendirilerek tabela üretimi için sunumu yapılmış hali aşağıdadır.

Çınar Cafe Tabela Projelendirme Örneği -1

Çınar Cafe Tabela Projelendirme Örneği -2

Ali Şener Tattoo Tabela Projelendirme Örneği -1

Ali Şener Tattoo Tabela Projelendirme Örneği -2

Erenköy Koleji Totem Tabela Projelendirme Örneği -1

Erenköy Koleji Totem Tabela Projelendirme Örneği -2

Tabela Fiyatları

Tabela fiyatlarını genel olarak 3 faktör belirler.

1-) İstenilen tabela özellikleri

Tabela çeşitlerinden istediğiniz tabela çeşidine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Işıksız vinil germe tabela en uygun tabela çeşidi olmakla birlikte, kutu harf tabelalar ve kayan yazı tarzında tabelalar daha pahalıdır.

2-) Ölçü

Tabela ölçüsü fiyat konusunda tabelanın fiyatındaki en önemli faktörlerden biridir. Bilinen en büyük yanlışlardan biri ise ölçü fiyatlandırma konusunda 6 metre tabela 600 tl iken, 3 metrenin 300 lira olması gerektiği kanıya kapılmalarıdır. Tabela ürünü görmeden, projelendirmeden fiyatlandırılması pek mümkün olmayan bir üründür.

3-) Montaj Yeri

2 Ana başlıkta söyleyebiliriz bunu;
Birinci faktör, km olarak, istanbul anadolu yakasındaki bir montaj yeri ile Tekirdağ’da yapılacak olan tabela ürünün aynı fiyat olarak fiyatlandırılmaması.
İkinci faktör, montajın yapılacak olan alanının yüksekliği. Bazı tabela alanlarında vinç gerektiği için fiyatlandırmaya + vinç ücreti yansıtılmaktadır.

Stand Üretimi

Ürün Standı

Firmamızda sadece ürün standlarının üretimi yapılmaktadır.
Ürün standları genel olarak istenildiği üzere projelendirilerek üretimi yapılmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda ürün sergilemek için marketlerde, showroom alanlarında, ürün tanıtımlarında, tattırma olarak tanımlanan standlarda kullanılmak üzere üretilmektedir.

Hangi Üretimler Mevcut?

Ürün standlarında mdf, pleksiglass, forex tarzı materyallerden isteğe göre üretilerek istenilen tasarımlar yapılır. Ürünlerinizin boyutu, kullanılacağı alana göre özel olarak tasarlanarak adetli olarak üretimi sağlanmaktadır. Ürün standlarında tekli adet üretimler mevcut değildir.

Tekli alım yapabileceğimiz standlar

Tekli alımlar için özel üretimimiz mevcut değildir. Buna tercihen isteğiniz üzere seri üretim olan display tanıtım standları mevcuttur. Plastikten olan bu standlar tekrar tekrar kullanıma müsait olup, üzerine yapılan baskı değiştirilebilmektedir.

yapmış olduğumuz tabelalardan bazıları

Cuba Pub – Işıklı Pleksi Tabela

img

Gante Mutfak & Kapı – Kutu Harf Tabela

img

Gültekin Kuyumculuk – Aynalı Pleksi Tabela

img

İTO – Cephe Giydirme Tabela

img

Sırmalım – Cafe Pleksi Işıklı Tabela

img

Zadehan – Vinil Germe Tabela

img
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

X
Teklif Al