Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler.

Web Tasarım

İşinizi İnternete Taşıyın!

Yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var?
Tam adresi yenilikçi, modern, şık bir internet sitesi tasarlayabilir, işinizi internete taşımanıza yardımcı olabiliriz.
Mobil uyumlu, responsive temalar ile sizlere kurumsallığınıza uygun tasarımlarla yeni bir web sitesi yapıyoruz.

Neden web sitesi yaptırmalısınız?
Artık günümüzdeki teknoloji ile insanlar sokaklarda gezerek yaptıracağı işi aramak yerine internette arayarak işlerini yaptırmaktadır. Bu durumda artık bir web sitesi olmayan firmalar internette yoksa, yoktur.

img

Web sitesi yaptırmanın avantajı

Web sitesi yaptırmak size yeni ticari alanlar açacağı gibi sizin yaptığınız işleri, sizin kimlerle çalıştığınızı, kalitenizi, markanızı online platformda tanıtıyor olacaktır. Yeni bir eleman veya yeni bir iş almak istediğinizde öncelikle sizleri tanımayan kişilerin ilk olarak inceleyeceği alan web sitenizdir. Bu yüzden öncelikle web siteniz sizin kimliğinizi oluşturmalıdır. Anlaşılır, işinize hitap eden, doğru adımlar izlenerek yapılması gerekmektedir.

img

Responsive

Mobil Uyumlu

Sizlere sunmuş olduğumuz temalar tamamiyle modern ve responsive tasarımlara sahiptir.

Responsive / mobil uyumlu nedir?
Web siteniz bilgisayardan olduğu gibi, akıllı cihazlardan (cep telefonu, tablet) tamamen uyumlu olup, tüm butonlar, renkler ve tasarımlar akıllı cihazlardan düzgün bir şekilde görüntülenebilmektedir. İstenilen eklentiler, formlar düzgün olarak çalışmaktadır.

Seo Optimizasyon

Seo Alt Yapısına Uygun!

Seo Nedir?

Google arama sonuçları sayfasında ilk sırada yer almak için yapılan alt yapı, içerik çalışmalarıdır. Seo alt yapısı hazırlanarak sizlere ne aratıldığında hangi sayfanızın google üzerinde çıkması gerekiyorsa o şekilde alt yapı hazırlanmaktadır. Seo optimizasyon ile sizleri insanların yaptırmak istediği ürünleri, almak istedikleri hizmeti arattığında rakiplerinizden daha önce çıkmanızı sağlayacaktır.

img
img

Türkçe Arayüz

Kolay Kullanım

Tamamiyle türkçe arayüz ile istek dahilinde sizlere kullanım açısından eğitimlerini veriyoruz. Oluşturacağımız şablonlar ile yeni yapmış olduğunuz işleri ekleyebilir, bilgileri düzenleyebilir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Sizlerde sitenize müdahalede bulunarak sitenizi daima güncel tutabilir, adres değişikliği, yeni ürünler eklemek, yeni bir ürün tanıtmak için kullanabilir hale geliyorsunuz.

Online Satış

E-ticaret

Yeni bir e-ticaret sitesi kurularak veya web sitenize entegre edilecek olan ürünler ve alışveriş sayfası ile sizlerde online pazarda yerinizi alabilirsiniz.

Woocommerce alt yapısı ile sizlere ürünlerinizi online olarak satabileceğiniz mağaza açmaktayız. Bu alt yapı ile siparişlerinizi takip edebilir, kargo bilgilerini güncelleyebilir, müşterinize ürün durumu hakkında online olarak bilgilendirme yapabilirsiniz.

Tüm bankalarla anlaşmalı olan iyzico sanal pos ile hem güvenli hemde tüm kredi kartlarına 9 taksit yapma imkanı sağlamaktayız.

img

Yapmış olduğumuz internet sitelerinden bazıları

Özgür Protez Ortez Merkezi

img

Özatalar – Vodafone

img

Prestige Psikoloji

img

Sizlerde sitesi yaptırarak işlerinizi büyütebilir, yeni müşteriler yeni kazançlar elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

img
WhatsApp chat
Teklif Al

Teklif almak istediğiniz ürünün bilgilerini girerek teklif alabilirsiniz. İstediğiniz ürün detaylarını belirterek bizlere mail yoluyla ulaşabilir, ürünlerin tekliflerini sizleri mail yoluyla ve arayak bilgilendirebiliriz.

X
Teklif Al